Blachy trapezowe

blachy trapezowe Blachy trapezowe obecnie zalicza się do najbardziej ekonomicznych materiałów, wykorzystywanych do krycia dachów. Poza dachami, mogą być bez problemu wykorzystywane także jako materiał na ogrodzenia czy nawet konstrukcje nośne. Tak wiele zastosowań jest możliwe między innymi dzięki temu, że blachy trapezowe wykonuje się w bardzo różnorodnych profilach, jak też z blachy o różnych grubościach.
Ich większy profil blachy tym, większa jej wytrzymałość i co za tym idzie, możliwość zastosowania na dachach o znacznie większej powierzchni. Na domy jednorodzinne jak również na garaże czy budynki gospodarcze stosuje się zazwyczaj blachy o najniższym profilu. Najwyższe stosowane są nie tylko po pokrywania dużych, płaskich dachów, ale także do wykonywania z nich konstrukcji. Blachy trapezowe mogą być ocynkowane, powlekane, z blachy stalowej lub aluminiowej. To tym bardziej umożliwia wybór idealnego materiału do zaspokojenia potrzeb danego klienta. Spójrz na to.
Nasi Klienci z pewnością bez problemu odszukają w prezentowanej ofercie interesujące ich blachy trapezowe, ponieważ staramy się zapewnić dostęp do jak największej ilość tego typu produktów na rynku. Oczywiście wszystkie pojawiające się nowości jak najszybciej są wprowadzane do naszej oferty.