Płyty poliuretanowe

PŁYTY poliretanowe Pianka PIR jest materiałem znanym na świecie od wielu lat. W Polsce jednakże w powszechnym użytku znajduje się od niedawna. Jej zastosowań jest bardzo wiele, jednak do powszechniej stosowanych jest produkowanie płyt poliuretanowych przy zastosowaniu pianki PIR. Jej właściwości powodują, że także płyty zyskują bardzo wiele cech, które stawiają je niezwykle wysoko w różnorodnych zestawieniach materiałów budowlanych. Przede wszystkim zaletą płyt poliuretanowych jest to, iż w razie potrzeby można je ciąć na dowolny wymiar, bez obaw iż płyty utracą swoje cechy i właściwości. Ponadto nie ma konieczności stosowania pomiędzy płytami przerw, dzięki czemu zmniejsza się koszt wykonania przy ich pomocy budynków jak też znacznie zmniejsza się czas potrzebny na ich postawienie.
Płyty z pianki PIR posiadają doskonałe właściwości termoizolacyjne, co w efekcie doprowadza do znacznego zwiększenia oszczędności z tytułu ogrzewania budynków. Kwestia kosztów związanych z przyszłą eksploatacją budynków ma zaś dla bardzo wielu inwestorów ogromne znaczenie.
W naszej ofercie staramy się przedstawiać niezwykle szeroką gamę tego typu produktów aby nasi Klienci bez trudu dobrali idealnie dopasowane do swoich potrzeb płyty poliuretanowe. Służymy także pomocą w doborze najbardziej odpowiednich jak też udzielamy na temat przedstawianych artykułów wszelkich niezbędnych informacji.